УКРАЇНА ІНФОРМ

Прокуратура домоглась передачі державі греблі вартістю близько 9,5 млн грн

Прокуратура домоглась передачі державі греблі вартістю близько 9,5 млн грн
11261 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександрівським районним судом задоволено заяву Краматорської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Новодонецької селищної ради про передачу у комунальну власносність територіальної громади безхазяйного нерухомого майна вартістю близько 9,5 млн грн.

Судом встановлено, що у січні 2011 року Веселогірською сільською радою Олександрівського району, яка на теперішній час входить до складу Новодонецької об’єднаної територіальної громади, розпочато процедуру визнання безхазяйною гідротехнічної споруди - греблі, що розташована на водоймі загальнодержавного значення площею водного дзеркала 18 га.

Оскільки до теперішнього часу жодна фізична або юридична особа до органів місцевого самоврядування з питань належності зазначеного майна не звернулась, прокуратура наполягала у суді визнати споруду власністю територіальної громади.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео