Дитяча злочинність та домашнє насильство: у прокуратурі обговорили шляхи усунення негативних чинників на вказаному напрямі

Дитяча злочинність та домашнє насильство: у прокуратурі обговорили шляхи усунення негативних чинників на вказаному напрямі
4106 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 17 серпня, під головуванням заступника керівника Донецької обласної прокуратури Вікторії Ткачук відбулася спільна нарада щодо стану профілактики і боротьби з дитячою злочинністю та протидії домашньому насильству в регіоні за 2020 рік та I півріччя 2021 року.У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації, директор департаменту та начальники відділів Донецької ОДА, начальники та представники Головного управління НП в Донецькій області та відділу протидії кіберзлочинам НП в Донецькій області, начальник філії державної установи «Центр пробації» у Донецькій області, начальник відділу Донецької обласної прокуратури, а також керівники окружних прокуратур.

«Сьогодні ми зібрались обговорити проблематику зростання злочинів серед неповнолітніх. Це питання, вирішенням якого мають бути зацікавлені всі державні структури, громадські організації, школа і сім'я. Саме тому, перед нами постає надважливе завдання, взявши до уваги прорахунки у роботі минулих років, розробити низку дієвих профілактичних заходів, задля зменшення кількості таких злочинів » - відкриваючи нараду зазначила Вікторія Ткачук.

У ході наради присутні проаналізували динаміку вчинення неповнолітніми тяжких та особливо тяжких злочинів. Як свідчить статистика, найбільша кількість злочинів, скоєних дітьми за вказаний період – майнові злочини: грабежі, крадіжки та заволодіння транспортними засобами. На другому місці шахрайство. Більшість неповнолітніх правопорушників – це учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Також учасники зустрічі обговорили таке надважливе питання, як протидія домашньому насильству у сім’ї. Тільки цього року на облік служб у справах дітей взято 50 підлітків, які опинились у складних життєвих обставинах.

Для подолання негативної тенденції зросту дитячої злочинності, присутні домовились про консолідацію спільних зусиль та подальше вжиття ефективних заходів для своєчасного виявлення і запобігання фактам насилля над дітьми у сім’ї. Для цього правоохоронці та представники державних органів області розробили детальний план подальшої профілактичної роботи, серед яких:

- розповсюдження фото- та відеоматеріалів для батьків та підлітків про батьківський контроль та протидію домашньому насильству;
- проведення профілактичних рейдів у розважальних закладах області та інших місцях масового скупченнях молоді, задля протидії незаконному обігу наркотичних засобів та попередження алкоголізму в підлітковому середовищі.

Розроблені заходи спрямовані, передусім, на зменшення підліткової злочинності та захист прав дітей у регіоні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео