Президент України висловив незадоволення щодо результатів боротьби із корупцієюІ

Президент України висловив незадоволення щодо результатів боротьби із корупцієюІ
107145 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президентом України Петром Порошенко було висловлено незадоволення результатами протидії корупції. Таку заяву було оприлюднено у рамках засідання Нацради, під час якого піднімались питання про боротьбу з корупцією.

Президент зазначив, що наступний рік повинен принести плідні результати, щоб громадяни України змогли відчути зміни: "Ми повинні показати, що створена цього року система зможе працювати на користь державі та її громадянам",

Президентом було застережено не радіти заспокійливим звітам про перший етап антикорупційної діяльності: «Ми рухаємось, але на даний момент корупція продовжує існувати у стінах держустанов. Ми повинні остаточно викорінити її, тоді я залишусь задоволеним».

Порошенко нагадав, що нещодавній візит віце-президента США Джо Байдена ознаменувався пропозицією допомоги Сполучених Штатів у боротьбі з корупцією: "Більша частина із матеріальної допомоги США Україні буде спрямована на організацію роботи антикорупційних відділів". Президент сподівається, що й інші європейські держави також підтримають Україну у її реформуванні.