Петро Порошенко зустрівся із Заступником Генерального секретаря ООН

Петро Порошенко зустрівся із Заступником Генерального секретаря ООН
242487 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко провів робочу зустріч із Заступником Генерального секретаря ООН Грете Фаремо. Обговорювалися питання соціально-економічного та гуманітарного відновлення Донбасу.

Під час зустрічі обговорювались перспективи розширення допомоги з боку організацій системи ООН у питанні надання допомоги на швидке відновлення об’єктів життєвонеобхідної інфраструктури на Донбасі та забезпечення розвитку постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей. Окрему увагу було приділено нагальним гуманітарним потребам внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Петро Порошенко наголосив на важливості отримання доступу України до інноваційних джерел фінансування – через взаємодію з інституційними донорами, благодійними організаціями, міжнародними бізнес асоціаціями – для здійснення соціально-економічних, екологічних та гуманітарних проектів на Донбасі. Йшлося, зокрема, про спеціальні проекти щодо розмінування території, програми створення нових робочих місць для мешканців Донбасу та розвитку освітніх можливостей для дітей, які б включали відновлення та модернізацію учбових закладів.

Наприкінці зустрічі Грета Фаремо привітала Україну з перемогою української співачки Джамали на Євробаченні-2016, що відбулося у Стокгольмі.