На борту президентського літака вночі в Україну прибуло обладнання від НАТО

На борту президентського літака вночі в Україну прибуло обладнання від НАТО
195265 ПЕРЕГЛЯДІВ

  Сьогодні було завершено передачу обладнання військового призначення Україні від Північноатлантичного альянсу: вночі літак Петра Порошенка відлетів з Брюсселя з відповідним вантажем додому.

  Єнс Столтенберг, генсек НАТО, пообіцяв на потреби ЗСУ передати обладнання, щоб здійснювати захищений зв'язок. Цю інформацію він висловив президенту України на спільній прес-конференції. Посадовець Альянсу не зазначив чіткої дати передачі, але на сьогоднішній ранок усе обладнання готове до використання. Мова про GPS-трекери портативного формату та устаткування закодованого радіозв’язку. Щодо захищених радіостанцій, то вони, окрім основної функції передачі захищеного зв’язку, також стійкі до «глушилок», використовуваних окупантами на лінії зіткнення у тимчасово непідконтрольних територіях.

  У зв’язку з тим, що українська делегація прибула в Брюссель на одному літаку, президентський борт в прямому сенсі слова прийняв на себе коробки з важливим для країни вантажем. Фінансування допомоги відбувалося за посередництвом трастового фонду НАТО «C4» (Computers, Command, Communications, Command)

Теги: Порошенко,Президент,НАТО,ЗСУ
Мої відео