Порошенко підбив підсумки воєнного стану

Порошенко підбив підсумки воєнного стану
83787 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України розповів про результати воєнного стану. Петро Порошенко охарактеризував позитивні зміни, до яких привело посилення мобілізації в останні кілька тижнів.

Петро Порошенко зустрівся з воїнами 72-ї механізованої бригади, під час якої він відзвітував щодо підсумків тритижневого воєнного стану в Україні. Під час спілкування з військовими Порошенко зауважив, що починаючи з моменту введення воєнного стану 26 листопада була значно посилена протиповітряна оборона. Особливо важливою, за словами очільника держави, є інтенсивність підготовки у тих десяти областях, що безпосередньо межують з Російською Федерацією.

Порошенко звернув увагу і на активізацію навчання майбутніх бійців. Завдяки достатній кількості резервістів у короткий термін армія зможе укомплектувати всі бригади. Отже, українські збройні сили у будь-який момент зможуть відповісти на гіпотетичну агресію сусідньої країни. У цьому голова держави вбачає головну перевагу введеного 26 листопада воєнного стану. За попередніми даними, ця міра запроваджена на 30 днів. Однак за відсутності потреби воєнний стан може бути бути дещо скороченим.

Мої відео