Новини України: Під час наради Порошенко роздавав нові накази силовикам

Новини України: Під час наради Порошенко роздавав нові накази силовикам
26562 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відбулася робоча нарада між президентом Петром Порошенко та очільниками силових відомств. Участь у зібрані взяли секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр оборони С. Полторак, Начальник Генштабу ЗСУ В.Муженко, Начальник Державної прикордонної служби В.Назаренко, Міністр інформаційної політики Ю.Стець, а також Радник Прехидента України, представник волонтерських об’єднань Ю.Бірюков і керівник Антитерористичного центру В.Грицак.


Відбулася робоча нарада між президентом Петром Порошенко та очільниками силових відомств. Участь у зібрані взяли секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр оборони С. Полторак, Начальник Генштабу ЗСУ В.Муженко, Начальник Державної прикордонної служби В.Назаренко, Міністр інформаційної політики Ю.Стець, а також Радник Прехидента України, представник волонтерських об’єднань Ю.Бірюков і керівник Антитерористичного центру В.Грицак.
Основним питання на нараді було аналізування ситуації на території України, де відбуваються антитерористичні операції. Також обговорювався стан виконання Мінських домовленостей. Окрім цього на розгляд винесли питання стосовно виконання домовленості щодо режиму припинення вогню, матеріально-технічного рівня забезпечення українських військ та процесу виконання ухвалених РНБО рішень, які стосуються пропускного режиму на території розмежування та проведення дій, направлених на протидію фінансуванню тероризму.
Зокрема Петро Порошенко повідомив у тому, що на даному етапі наявна потреба у посиленні заходів з метою перешкоджання терористичним загрозам. Через активізацію терористів і спроби провокацій Збройних сил України, необхідно діяти рішуче.
Український голова дав завдання збільшити зусилля задля звільнення українських військових, яких терористи захопили у полон. СБУ отримала необхідну інформацію про місце розташування та кількість українських полонених завдяки розвідці спецслужби. Порошенко наголосив, що потрібно докласти максимум зусиль, аби якомога скоріше звільнити ув’язнених незаконними формуваннями військових.
У ході наради Міністр оборони надав президенту інформацію щодо подальших кроків, скерованих проведення реформ міністерства та початкові результати від сумісною з волонтерами роботи, яка полягала у здійснені матеріально-технічне забезпечення військ.
СБУ отримала доручення від президента здійснювати посилений контроль на пунктах пропуску для того, щоб унеможливити пропуск контрабанди. Антитерористичний центр, за дорученням Петра Порошенка, має забезпечити проходження через пункти пропуску виключно оформлених вантажів зареєстрованих підприємств.
Також секретар РНБО повідомив Петра Порошенка про ситуацію на сході держави. Він зазначив, що перетин лінії зіткнення в зоні проведення АТО буде обмежений кількістю не більше 7 транспортних коридорів. Усі ж інші шляхи будуть перекриті. Такими комплексні дії, спрямовані на здійснення антитерористичних заходів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео