Новини України: Порошенко та його візит до Польщі на відзначення 70-річчя звільнення Освенцима

Новини України: Порошенко та його візит до Польщі на відзначення 70-річчя звільнення Освенцима
105961 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перо Порошенко відвідав Польщу, де взяв участь у відзначенні 70 роковин звільнення Освенцима.


Перо Порошенко відвідав Польщу, де взяв участь у відзначенні 70 роковин звільнення Освенцима. Під час свого виступу український президент наголосив на важливості недопущення повторення злочинів пов’язаних із расовою дискримінацією, ксенофобією і тоталітарними ідеологіями. «Усі ми повинні докласти максимум зусиль щоб не допустити повторення цього жахливого злочину проти людства»,- заявив український президент. Також Порошенко заявив, що пам’ять про ні за що вбитих людей повинна залишитись на віка.
На церемонії в Освенцемі були присутні декілька сотень людей, які пережили всі жахіття табору «Аушвіц» і залишились живими. Також до Польщі прибули і представники інших міжнародних делегацій. Варто також зазначити, що 27 січня увесь світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Таке рішення було раніше прийняти Генеральною асамблеєю ООН. Варто також зазначити, що напередодні заходи з відзначення цієї страшної дати пройшли й у Німеччині. Під час виступу канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала ганьбою знущання, яких зазнали євреї під час панування нацистського режиму в Німеччині. Нагадаємо, що у травні 1940 році на території Освенциму нацистами був побудований концентраційний табір, який отримав назву «Ашвіц-Біркенау» . У даному таборі в основному утримувались євреї, цигани, поляки і політичні опоненти, але в ньому перебували також і представники інших національностей. Існував цей табір до 1945 року, а звільнили його солдати Червоної армії. Участь у звільненні брали солдати 1 і 4 Українського фронтів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео