Новини України: Порошенко провів засідання Національної ради реформ

211821 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко провів засідання Національної ради реформ.


Петро Порошенко провів засідання Національної ради реформ. Петро Олексійович підкреслив важливість реалізації раніше запланованих реформ, які, на його думку, допоможуть Україні подолати усі труднощі і стати однією із найкращих країн у світі. Він також зауважив, що саме зараз є найоптимальніший час для їхньої реалізації, оскільки у цьому зацікавлені усі – президент, прем’єр, уряд, парламент і громадськість. Крім цього саме реформування держави може стати визначальним фактором у боротьбі проти агресора. Він також повідомив, що деякі із запланованих реформ уже розпочались, але для появи результату необхідний час. «Ви думаєте, що проведення реформ може дати результат за декілька місяців? Ні. Для цього потрібно щоб пройшов певний час.»,- заявив президент. Також він наголосив, що війна гальмує проведення реформ, але в жодному разі не повинна зупинити їхньої реалізації.
Петро Порошенко також висловив сподівання, що уже до кінця цього тижня буде сформовано конституційну комісію і процес створення нової Конституції в Україні буде запущений. За його словами до цієї комісії мають увійти члени усіх партій, які є учасниками коаліції. Він заявив, що головні зміни будуть стосуватись судової реформи, а також децентралізації влади. Порошенко вважає, що чесні суди мають стати основними для очищення влади, боротьбі з корупцією і важливим фактором для ефективної роботи Національного антикорупційного бюро. Також він розповів, що запросив польського економіста і автора реформ польської економіки Лешека Бальцеровича допомогти українській владі у проведенні реформ і поділитись своїм досвідом у цьому питанні. За його словами саме Польща має стати прикладом для України у проведенні реформ. Петро Порошенко закликав парламентарів не затягувати процес із зняттям недоторканості з народних депутатів і суддів. На його переконання прийняття цього закону має стати принциповим для депутатів, усім хто проголосує проти цього закон він запропонував вийти на Майдан у день вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної сотні і пояснити людям свою позицію. Він вважає,що в країні не може бути недоторканих людей, оскільки недоторканість породжує безкарність. Він також анонсував початок роботи Національного антикорупційного бюро уже найближчим часом.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео