Новини України: Президент закликав пришвидшити проведення реформ

105972 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ закликав прискорити процес проведення реформ серед яких основними він назвав судову та антикорупційну реформи. 


Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ закликав прискорити процес проведення реформ серед яких основними він назвав судову та антикорупційну реформи. «Ми повинні діяти більш рішуче. Ми уже втратили багато дорогоцінного часу на створення політичних умов, які були необхідні для запуску процесу реформ і зараз необхідно працювати у цьому напрямку.»,- заявив Петро Порошенко. При цьому він заявив, що процес реформування держави уже був запущений, але для появи перших результатів потрібен час. «Не треба посипати голову попелом через, нібито, відсутність реформ. Вони є, але для появи результатів повинен пройти певний період часу.», - заявив він. При цьому він зауважив, що не потрібно зупинятись на досягнутому і продовжувати роботу. За його словами реформування держави є важливим, оскільки зміни в середині держави дозволять ефективніше боротись із агресором. Він вважає, що проведення реформ стане яскравим прикладом для світу появи нової якісної політики і продемонструє європейську модель розвитку держави.
Найважливішою, на думку президента, є проведення судової реформи, а тому він наголосив на важливості якомога швидше прийняти закон про судову гілку влади. Петро Порошенко вважає, що саме судова система зараз є «скелею, об яку розбиваються реформаторські хвилі». При цьому він виступає за обмеженням впливу інших гілок влади на суди, але зауважив, що за судами потрібен суворий контроль, який не дозволятиме їм самим порушувати закон. Він також підкреслив важливість очищення судів від корупції для якісної і ефективної роботи Національного антикорупційного бюро, яке, за його словами,уже в найближчі тижні розпочне свою роботу. Окрім цього він висловився за якомога швидше зняття депутатської і суддівської недоторканості, яке дозволить зробити усіх громадян України рівними перед законом. Звертаючись до керівника Міністерства економіки і торгівлі Айвараса Абромавичуса Петро Порошенко запропонував підготувати план реформування державних підприємств. За словами Порошенка необхідно провести якісний і сучасний аудит усіх держпідприємств, а також призначити незалежних і чесних керівників на такі підприємства, які зможуть покращити фінансову ситуацію на підприємства, а також забезпечать їхній розвиток.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео