Новини України: Порошенко: ЄС демонструє єдність в українському питанні

Новини України: Порошенко: ЄС демонструє єдність в українському питанні
238379 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Києві пройшла зустріч керівників України, Німеччини і Франції.


У Києві пройшла зустріч керівників України, Німеччини і Франції. Під час зустрічі обговорювався план мирного вирішення конфлікту на Донбасі. Окрім Петра Порошенка, Ангели Меркель і Франсуа Олланда участь у створені плану врегулювання взяв державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі. За словами Петра Порошенка сьогоднішня зустріч політиків повинна сприяти настанню миру на Донбасі, основою для якого мають стати підписані у Мінську документи. Окрім цього він повідомив, що Європейський союз і Сполучені Штати Америки демонструють єдину позицію щодо ситуації в Україні. «Для нас дуже важливо, що Європейський союз і США демонструють єдину солідарну позицію щодо ситуації на Донбасі і виступають єдиним фронтом.»,- заявив Петро Порошенко.
У свою чергу Джон Керрі заявив, що головними пунктами у цьому плані буде залишати незалежність і суверенітет України, а також недоторканість її кордонів. Він також повідомив, що Сполучені Штати Америки, у разі необхідності, готові виступити гарантом виконання цього договору. Варто також додати, що Франсуа Олланд і Ангела Меркель вирушать до Росії, де зустрінуться з Володимиром Путіним і продемонструють йому план деескалації конфлікту на сході України. За попередньою інформацію основними пунктами у цьому плані має бути припинення вогню, закриття українсько-російського кордону і обмін полоненим. Варто також зазначити, що за словами Джона Керрі, ініціатором створення нового мирного плану виступив президент Росії Володимир Путін, який звернувся до Ангели Меркель і Франсуа Олланда для його створення. Також стало відомо, що протягом декількох днів велись консультації щодо цього питання і визначення пунктів договору, які були остаточно затверджені під час зустрічі керівників України, Франції і Німеччини у Києві.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео