Порошенко відвідав засідання Ради Європи

Порошенко відвідав засідання Ради Європи
106122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час розмови із керівником Ради Європи Дональдом Туском президент України Петро Порошенко заявив, що для успішного початку реформ в Україні потрібне лише настання миру на Донбасі.


Під час розмови із керівником Ради Європи Дональдом Туском президент України Петро Порошенко заявив, що для успішного початку реформ в Україні потрібне лише настання миру на Донбасі. «Для успішного проведення реформ, які дозволять якісно покращити ситуацію в країні і фінансове становище наших громадян потрібно лише щоб на Донбасі настав мир.», - заявив Петро Порошенко. За його словами нова українська влада має політичну волю і бажання впроваджувати реформи і боротись з корупцією для того, щоб Україна стала європейською країною. При цьому він також уточнив, що для успішного проведення реформ є дуже важливою фінансова підтримка, яку надає Міжнародний валютний фонд, Європейський союз, Сполучені Штати Америки, а також інші країни й міжнародні організації.
Глава України висловив сподівання, що підписана у Мінську угода сприятиме настанню миру в Україні, а усі сторони будуть чітко виконувати зобов’язання вказані у мирній Мінські угоді. При цьому він наголосив, що Україна завжди чітко і без будь яких винятків виконували раніше підписані угоди по деескалації конфлікту на відмінно від «інших сторін», а тому попросив європейських лідерів спостерігати за виконанням даної угоди з боку сепаратистів і Російської Федерації. Петро Порошенко висловив сподівання, що поставивши підпис під даною угодою президент Росії Володимир Путін сприятиме настанню миру на сході України і перестане підтримувати сепаратистів. Він також висловив думку, що імплементація даних угод буде важкою і тривалою, але повинна успішно завершитись. Також український президент висловився за негайне припинення вогню, оскільки, за його словами, сепаратисти намагаються використати час до офіційного настання перемир’я для захоплення нових територій і зараз ведуть активні наступальні дії. Перебуваючи на засіданні Ради Європи Петро Порошенко подякував усім європейським лідерам за їхню допомогу і солідарність з українським народом у його боротьбі за незалежність, свободу вибору і європейське майбутнє.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео