Заява Петра Порошенка про відведення військ України з Дебальцевого

Заява Петра Порошенка про відведення військ України з Дебальцевого
79677 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України заявив, що рішення, яке він прийняв для виведення військових формувань з району Дебальцевого, було продиктоване необхідністю збереження їхнього життя.


Президент України заявив, що рішення, яке він прийняв для виведення військових формувань з району Дебальцевого, було продиктоване необхідністю збереження їхнього життя. «Військові зробили свою справу. Продемонстрували світу, що Україна неухильно дотримується мирних домовленостей. Мотивація мого рішення – зберегти життя українських військових і провести операцію, яка зберігає найкращий потенціал Збройних Сил України», - зазначив Глава держави.
Також він повідомив, що про це рішення були проінформовані міжнародні партнери України. США, Європейський Союз, НАТО, Німеччина та Франція виявили підтримку Україні та підтвердили, що вона, не дивлячись на складні обставини, дотримується Мінських домовленостей. Вся відповідальність за зрив мирного процесу лежить на проросійських бойовиках і Російській Федерації.
Про операцію виведення українських військ з вкрай небезпечного регіону Президент повідомив так: «Це була дуже важка, але дуже гідна операція, яка фактично проводилася вночі під шквальним вогнем російської артилерії. Ми продемонстрували, що ніякого оточення немає, наші війська здатні провести операцію і вийти з Дебальцевого». За його словами, на сьогоднішній день, з Дебальцевого вийшли 2475 військовослужбовців та виведено майже 200 одиниць техніки. «На жаль, не всім вдалося дійти. За попередніми даними, ми втратити 6 героїв, більше 100 поранених, на щастя, абсолютна більшість – поранення легкої і середньої тяжкості, і після одужання вони готові повернутися до лав», – наголосив Порошенко.
Глава держави сказав, що російська пропаганда активно готує неправдиві свідчення про бойові дії на Донбасі: «Дуже важко військовим, їх родинам, але ще більше важко, коли в соцмережах і ЗМІ розповсюджуються фейки, які виготовляються не на території України».
Також Петро Порошенко повідомив, що Україні був поставлений ультиматум про складення зброю і здачу в полон, проте всі військові проявили справжній патріотизм. «Я особисто вийшов на керівників частин, які були розташовані в Дебальцевому, і я пишаюся нашими Збройними Силами. Жоден з тих, з ким я спілкувався, не погодився на принизливі умови. Всі були готові виконати наказ», - зазначив Президент.
Всі герої, які проявили мужність і героїзм в цій складній операції отримають нагороди – таке рішення прийняв Глава держави.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео