Президент запросив мальтійський бізнес інвестувати в Україну

Президент запросив мальтійський бізнес інвестувати в Україну
192398 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Петро Порошенко переконаний, що візит Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека відкриває нову сторінку у двосторонніх відносинах, засновану на активному діалозі та взаємовигідних проектах.

Під час виступу на українсько-мальтійському бізнес-форумі Глава держави висловив сподівання на активізацію розвитку торговельних та інвестиційних можливостей і зазначив, що в Україні готові вивчити кожну можливість нашої співпраці.

Петро Порошенко також наголосив, що має хороші підстави для твердої віри в дуже перспективне майбутнє українсько-мальтійського торгово-інвестиційного партнерства. За його словами, за підсумками першої половини 2017 року оборот торгівлі товарами та послугами між Мальтою та Україною збільшився на 64%. «Це результат ефективних контактів між Президентами, Урядами, ефективної роботи Прем’єр-міністрів та міністерств», - додав він.

Глава держави наголосив: «Українські експортери вважають Мальту можливими торговими та юридичними воротами до ЄС, з використанням вашого унікального досвіду, ефективних послуг та нашої дружби, а також унікальними воротами, завдяки яким вони також можуть отримати доступ до ринків Близького Сходу та Африки».

«Саме тому я наполегливо рекомендую українському бізнесу скористатись цими унікальними можливостями, скористатись довірою між Президентами, Урядами та Парламентами для розширення нашого співробітництва», - додав Петро Порошенко.

За словами Глави держави, для збільшення кількості українських експортерів, які бажають скористатися можливостями Мальти, пропонується організувати спеціалізовану рекламну торгівельну діяльність, таку як «Тижні України» на Мальті.

Петро Порошенко підкреслив, що Україна демонструє вражаючий прогрес у реалізації реформ. За цей період вдалося перетворити неефективні антикорупційні інститути на сучасну демократичну антикорупційну систему та запровадити зовсім нові. «Сьогодні ми просуваємо нову культуру взаємин між владою та суспільством, засновану на принципі «нульової толерантності» до корупції», - зазначив він.

Крім того, вперше за час існування Української держави, за ініціативою Президента, було запроваджено автоматичну систему відшкодування податку на додану вартість (ПДВ). Цю систему запроваджено з 1 квітня 2017 року і вона дозволяє кожному підприємству відслідковувати стан його компенсації в режимі онлайн. «Перші результати: відшкодування ПДВ зросло на 60%; процедура відшкодування ПДВ на 54% швидше; державний борг за відшкодуванням ПДВ скоротився в 8 разів», - розповів Президент та додав, що питання повернення ПДВ зникло з його порядку денного під час зустрічей з бізнесом.

Глава держави також перелічив низку реформ, що реалізуються нині в Україні: енергетична реформа, яка є однією з найбільш успішних; продовження модернізації інфраструктури; проведення реформи децентралізації.

«Ми готові відновити приватизацію. Проект Закону України «Про приватизацію державного майна» узгоджений з позицією МВФ, подано до парламенту. Це робить процедури більш прозорими та швидшими, а також більш безпечними для інвесторів», - повідомив він.

Петро Порошенко наголосив, що Україна готова представити Мальті конкретні пропозиції щодо питання приватизації. Зокрема, в сфері енергетики, в інфраструктурних проектах, портах, хімічній промисловості тощо. Він також додав, що для мальтійських інвестицій може бути цікавим малий та середній бізнес в Україні.

Президент назвав добрим символом підвищення довіри інвесторів до української економіки і залучення 3 мільярдів доларів шляхом розміщення євробондів на 15-річний період. За його словами близько 400 іноземних інвесторів брали участь в угоді, яка була першою емісією України з 2014 року.

«Це визнання ефективної роботи української влади на шляху реформ та важливе повідомлення про довіру до України, яка рухається у правильному напрямку», - переконаний Глава держави.

За його словами, бізнес-структури також визнають зусилля України. Зокрема, нещодавні опитування показують, що впродовж наступних 12 місяців Україна підніме перелік поточних та потенційних інвестицій, а на запитання потенційним інвесторам – до якої країни вони, в першу чергу, підуть у 2018 році, абсолютна більшість відповіла, що цією країною може бути Україна.

Глава держави також нагадав, що у 2014 році Україна посідала 153 місце у рейтингу «Doing business» Світового банку, за три роки ми вийшли на 80-е. Він додав, що це найбільший прогрес, який був коли-небуть продемонстрований країною.

«Це гарна атмосфера для вас інвестувати в Україну», - підкреслив Петро Порошенко.

В свою чергу, Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека наголосила на важливості та ефективності проведених реформ в Україні.

«Україна демонструє надзвичайно успішні економічні реформи під керівництвом Президента Порошенка. Ми віримо в те, що в умовах сприятливого бізнесового клімату, зараз саме той час, коли ми маємо рішуче діяти і допомогти нашим людям і бізнесу налагодити взаємодію та співробітництво», - підкреслила Президент Мальти та зазначила, що це стосується не лише великого, а й малого та середнього бізнесу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео