Президент : Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів

Президент : Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів
27735 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека взяли участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, який відбувся в рамках державного візиту Президента Мальти до нашої країни.

Під час форуму була підписана Угода між Торгово-промислової палатою України та Палатою торгівлі, підприємництва та промисловості Мальти про створення українсько-мальтійської ділової ради.

У рамках виконання цієї угоди ТПП України та Палата торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти надаватимуть інформаційно-консультативні послуги для українських і мальтійських підприємців, поширюватимуть ділові пропозиції, обмінюватимуться іншими інформаційними матеріалами та нормативними актами, що регулюють зовнішньоекономічну діяльність у наших країнах. Угода сприятиме широкому залученню до двостороннього співробітництва малого і середнього бізнеса, а також виходу українських компаній на ринки ЄС.

Президент Петро Порошенко під час виступу подякував «за чіткий прояв зацікавленості уряду та бізнесу Мальти у розвитку ділових зв'язків з українськими партнерами».

Глава держави назвав дуже перспективною співпрацю у сфері ІТ, телекомунікацій та технологічних послуг, на які вже припадає 75% українського експорту послуг. На його переконання, створення двосторонньої Ради з питань співробітництва у сфері сучасних технологій та послуг сприятиме подальшому поглибленню торговельно-інвестиційного співробітництва.

«Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів», - сказав Петро Порошенко та наголосив, що Україна цінує підтримку мальтійської сторони, особливо під час головування Мальти в Раді ЄС.

Він зазначив, що впродовж головування Мальти і завдяки цьому ми успішно завершили процес ратифікації нашої Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включаючи глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі; завершили переговори і підписали угоду про запровадження безвізового режиму для українських громадян.

За словами Президента, все це стало можливим завдяки системній роботі його команди впродовж трьох останніх років, проведенню реформ, що були передбачені Планом візової лібералізації.

Глава держави також відзначив досягнення Україною макроекономічної стабільності та тенденції до зростання. За його словами, за 6 місяців 2017 року реальний ВВП зріс на 2,3%. І це в умовах війни та окупації Росією української території, де розміщені промислові підприємства. Також збільшилось на 25,4% будівництво за 8 місяців 2017 року, ріст капітальних вкладень за 6 місяців 2017 року становить 22,5%; міжнародні резерви Національного банку в серпні 2017 року склали майже 18 млрд. доларів.

«Це демонстрація нашої стабільності. Я можу запевнити вас, що прогноз оптимістичний», - зазначив Президент та додав, що очікується зростання ВВП понад 2% в 2017 році та 3,2% у 2018 році.

В свою чергу, Президент Марі-Луїз Колейро Прека наголосила на стратегічному геополітичному значенні Мальти та України для своїх регіонів, та важливої ролі її країни не тільки «як мосту до Африканського континенту», а й важливого члена Співдружності націй, до якої входить 53 країни.

Марі-Луїз Колейро Прека наголосила на важливості прямого авіасполучення між Мальтою та Україною, починаючи з березня наступного року, про що було домовлено під час зустрічі двох президентів.

«Мальта може багато чого запропонувати Україні – логістичні центри, фінансові інституції, навчальні центри, туризм, послуги гостинності, медичну освіту та навчання англійської як іноземної мови та багато іншого», - зазначила Президент Мальти. При цьому вона наголосила, що Мальта дуже зацікавлена в аграрній продукції українського виробництва, а також в ІТ-послугах, які вже сьогодні активно експортує Україна.

Марі-Луїз Колейро Прека також висловила впевненість, що українська авіакомпанія «Антонов» успішно розвиватиме свій бізнес на Мальті для задоволення потреб компаній в Африці.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео