Пряме авіасполучення між Україною та Мальтою зближує наші країни – Глави двох держав

Пряме авіасполучення між Україною та Мальтою зближує наші країни – Глави двох держав
55119 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека наголосили на позитивному впливі на різні сфери суспільного та економічного життя двох держав завдяки налагодженню прямого авіасполучення.

Президент Петро Порошенко підкреслив, що його зустрічі з пані Президентом Мальти мають абсолютно практичні результати. «Один із найбільш важливих результатів – це відкриття сполучення між Мальтою та Україною», - зазначив Петро Порошенко.

Глава Української держави також наголосив на важливості продовження діалогу про створення на Мальті логістичного центру державного підприємства «Антонов», адже багато літаків виробництва цього підприємства зараз використовуються в Африці. «Опитуючи експлуатантів ми дійшли висновку, що найбільш оптимальним центром, де може бути створений хаб (ДП «Антонов» - ред.) по забезпеченню запасними частинами, проведенню сервісного обслуговування може бути саме на Мальті. Українським підприємствам буде надана надзвичайно сприятливий режим для розміщення відповідних структур», - повідомив Президент.

Глава держави зазначив, що налагодження прямого авіасполучення між нашими країнами матиме не лише туристичний вимір. «Це освіта, це бізнес-контакти, соціальні програми та багато іншого», - додав він.

«Я дійсно ціную, що ці практичні досягнення наших переговорів зближують наші країни. Більше українців, маючи можливість подорожувати без віз, поїдуть на Мальту, відкриють для себе цю прекрасну країну», - сказав Петро Порошенко та додав, що і мальтійці зможуть відвідати українські міста Київ, Львів, Харків, Одесу та інші цікаві історичні місця нашої країни.

Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека зазначила, що сполучення між нашими країнами має надзвичайно важливе значення для того, щоб зробити їх більш доступними для громадян. «Ми переконані, що мальтійські та українські туристи зможуть насолодитися тією різнобарвною культурою, яку мають наші країни. Відкрити для себе історію і те, що робить наші країни унікальними»,- зазначила вона.

За її словами, після набуття чинності Угодою про асоціацію Україна-ЄС, лібералізації візового режиму, створення відповідних умов для розвитку бізнеса, саме бізнес і буде зацікавленні у такому прямому з’єднанні між двома країнами.

Президент Мальти додала також, що «туризм це не просто економічні операції, це – величезний соціальний вимір», що, в свою чергу перетвориться на посилення дружби двох країн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео