Жінки України нагадали Президенту, якою ціною на передовій їм дістається перемога державі

Жінки України нагадали Президенту, якою ціною на передовій їм дістається перемога державі

Петро Порошенко на честь свята весни і жіноцтва нагородив головних громадських активісток України та висловив вдячність усім героїням за внесок у добробут держави


Петро Порошенко на честь свята весни і жіноцтва нагородив головних громадських активісток України та висловив вдячність усім героїням за внесок у добробут держави.
«50% успіху України – це досягнення наших жінок. Сьогодні час вирішення долі рідної Батьківщини. І покладена ця непроста відповідальність на плечі нашої прекрасної половини, яка день за днем ламає стереотипи, що жінки не в змозі захистити себе і державу» - каже під час урочистої промови Порошенко і додає: «Мені б хотілося, щоб ще більше посад у Верховній Раді займали саме жінки, адже що на фронті, що в тилу, їх робота відзначається особливою дисциплінованістю та точністю».
Особисту нагороду від Президента отримали волонтери, медики, рятівники та правоохоронці. Єдина, про кого Порошенко говорив із співчуттям – Надія Савченко. Саме вона, за словами Голови держави, мала бути присутня на урочистій церемонії, а не за гратами держави-агресора. Президент України підкреслив, що весь український народ пишається героїнею, а уряд в свою чергу робить усе можливе для визволення Надії.
В свою чергу, жінки, що були присутні на церемонії принесли свої подарунки Петру Порошенко, щоб нагадати, якими зусиллями їм дається перемога у різних сферах. Волонтер Юлія Вотчер принесла гільзу від снаряду. Її підібрала в зоні АТО і прикрасила різними символами та надписами.
«Тут я зобразила очі над гербом України, цим хочу нагадати всьому уряду, що вони відповідальні за наш добробут і повинні прикласти максимум зусиль, щоб у нас знову був мир. Тут ще є маки. Нехай усі бачать, якою ціною дається нашій Батьківщині навіть маленький провальний наказ чи операція» - каже жінка.