Вакцинація від COVID-19 в Україні розпочнеться вже цього місяця

Вакцинація від COVID-19 в Україні розпочнеться вже цього місяця
11101 ПЕРЕГЛЯДІВ

Глава держави Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі " Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" заявив, що проведення вакцинації від коронавірусу в Україні є важливим та пріоритетним завданням. Володимир Зеленський говорить, що держава має здійснити ряд заходів у боротьбі з COVID-19.
Перший етап вакцинації в Україні ввійде в обіг вже в середині лютого. Держава отримає понад 1 млн вакцин від COVID- 19. Володимир Зеленський стверджує, що до кінця літа поточного року Україна матиме 10 млн вакцин.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляє, що в лютому держава отримає першу партія вакцини Pfizer. Мова йде про 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX. У березні кількість доз вакцини очікується значно більше. До того ж Україна домовилася з постачанням вакцини від COVID-19 з іншими компаніями. Зокрема, Sinovac, AstraZeneca та Novovaks. Прем'єр-міністр запевняє, що вакцини пройшли всі клінічні випробування, схвалені іншими розвиненими країнами, є безпечними та зареєстровані відповідно до світових стандартів.
Згідно з національним планом вакцинації, всі громадяни України матимуть можливість здійснити безкоштовне щеплення. Водночас прем'єр-міністр повідомляє, що здійснення організації масової вакцинації поступово входитиме в дію. Він додав, що вже в лютому 50 мобільних бригад розпочнуть вакцинацію по всій території України. Заступник Міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко стверджує, що на першому етапі вакцинації залучили 375 мобільних бригад, потім їх планують збільшити до 600. Крім того, мобільна бригада може проводить в день до 100 щеплень. Віктор Ляшко зазначає, у разі необхідності, до вакцинації можуть ввести в дію 11 тисяч кабінетів щеплення.
Водночас нагадаємо, що першими почнуть вакцинуватися особи, які захищають українців від коронавірусу: медики, військові та члени Нацгвардії. А з початком масової вакцинації влада запустить платформу, на якій українці зможуть записатися на щеплення. Головне завдання — охоплення населення в боротьбі з COVID-19 у 2021 та 2022 роках.
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомляє, що громадяни України матимуть можливість записатися на вакцинацію у три способи. Зокрема, запис на сайті; запис до сімейного лікаря та отримання запрошення від Центру первинної медико-санітарної допомоги.
До того ж якщо пацієнт не підписав декларацію з сімейним лікарем, це не є проблемою. Міністерство охорони здоров'я скоординує вас до найпершого пункту щеплення. Вакцинуватимуться особи, які вже перехворіли на коронавірус, і які ще не хворіли. Однак, ті, хто вже перенесли COVID-19 будуть відтерміновані в вакцинації на 3-6 місяців.
Проте, коли держава з'ясувала питання з постачанням вакцин, українці масово почали відмовлятися від вакцинації. Постала нова проблема — недовіра громадян України до щеплення. Наприклад, за соціологічними даними групи "Рейтинг" в листопаді 2020 року 55 % людей готові були здійснити безкоштовну вакцинацію, але вже в січні 2021 року кількість неготових осіб здійснити щеплення зросла до 52 %. Люди побоюються хронічних захворювань, алергічних реакцій та вважають, що за такий короткий термін не можна розробити ефективну вакцину. Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді" заявив, що на власному прикладі готовий здійснити вакцинацію, щоб українці впевнилися, що вона важлива та безпечна. Проведення вакцинації — сучасне завдання, яке потребує вирішення.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео