Порошенко розповів, що буде з тими, хто розхитує політичну ситуацію в країні

Порошенко розповів, що буде з тими, хто розхитує політичну ситуацію в країні
106319 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проплачені мітинги пенсіонерів і студентів, забастовки, пікети – все це грає велику роль у розхитуванні політичної ситуації в країні.


Проплачені мітинги пенсіонерів і студентів, забастовки, пікети – все це грає велику роль у розхитуванні політичної ситуації в країні. Деякі політологи навіть вважають, що такий розвиток подій грає на руку проросійським активістам і створює ідеальну картинку для російських ЗМІ.
Нещодавній мітинг шахтарів під Кабміном та Адміністрацією Президента не залишив байдужим жодного українця. Проте існує версія, що даний захід був «постановочним» і зараз правоохоронні органи розбираються, чи дійсно хтось з українських олігархів був причетний до нещодавніх подій.
Петро Порошенко твердо заявив, що буде ледь не особисто боротися з тими особами, які навмисно підривають політичну ситуацію.
«Всі мають право протестувати і добиватися того, щоб їх почули. Ми знайшли докази того, що після заходу роздавалися гроші. Це знову виходить, що до Києва звели «тітушок»? Ми почули шахтарів, але чому під стіни адмінбудівель зігнали осіб, що взагалі ніякого відношення до гірняцької справи не мають?», - розповідає Президент.
За словами Петра Олексійовича, слід негайно присікати подібні сценарії. Правоохоронні органи тепер першочергово будуть розслідувати причетність до мітингів персон оліргахічних кіл.
«Я ще раз хочу сказати, що ті особи, що зроблять будь-який крок у напрямку підриву авторитету держави, влади – отримають по заслугах. Ми церемонитися не будемо», - підкреслив Президент.
Стосовно шахтарів, пан Порошенко зазначив, що вже розглянуто оптимальний варіант для того, щоб погасити заборгованість по зарплатах: з державного бюджету буде виділено 400 мільйонів гривень.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео