Порошенко розповів чого чекати усім добровольчим підрозділам України

Порошенко розповів чого чекати усім добровольчим підрозділам України
79816 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ліквідація всіх незаконно озброєних підрозділів стало пріоритетним питанням у сфері оборони нашої держави.


Ліквідація всіх незаконно озброєних підрозділів стало пріоритетним питанням у сфері оборони нашої держави. Під гаслом «знищимо кишенькові армії олігархів» ліквідуються добровольчі батальйони, які зробили не менший внесок у визволення наших земель з-під руки окупанта.
Що ж, дійсно всі нововведення мають 2 сторони медалі.
Зараз Петро Порошенко прийняв рішення, щоб зберегти підрозділи добровольців.
«Ми не знищуємо добровольчі загони. Ми хочемо створити єдину сильну армію, яка матиме ефективну та централізовану координацію всіх дій. Найліпшим варіант у цій ситуації – це забезпечити інтеграцію всіх добровольчих підрозділів до лав ВСУ, Нацгвардії та МВД», - розповідає Президент.
Як приклад, Порошенко наводить добровольчі угрупування батальйони «Азов», «Київ-1», Днєпр-1». Єдиним підрозділом, яке ще не «влилося» в ряди української армії – це ДУК «Правий сектор».
Нагадуємо, що організація просить створити спеціальний закон, за яким буде визначатися порядок дій даної організації.
«Зараз лише одне об’єднання, Правий сектор, не інтегрувалося в єдину українську армію. Багато політиканів намагаються «розкачати» ситуацію, довівши її до абсурду: вони говорять, начебто, ПС взагалі не хоче ставати частиною ВСУ. Це, звісно, не так. Дмитро Ярош зробив значний крок на зустріч у цьому питанні. Я думаю, що процес об’єднання завершиться дуже скоро», - коментує Петро Порошенко.
Глава держави відзначив, що усі добровольчі батальйони мають право самі обирати до якої структури їм приєднуватися. Більше того, усі організації, що стали частиною ВСУ зберігають своє локальне командування, а також проходять військову підготовку на рівні з солдатами, які від самого початку були в українській армії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео