Підтримка України від НАТО

Підтримка України від НАТО
11607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України хоче пришвидшити шлях країни до членства в НАТО, щоб надіслати "реальний сигнал Росії".
Володимир Зеленський зателефонував після обговорення зростаючої напруженості на сході України з генеральним секретарем військового альянсу Єнсом Столтенбергом.
Понад 13 000 людей загинули в результаті конфлікту на сході України, який розпочався у 2014 році після прозахідної революції в Києві та анексії Криму Москвою.
"Останніми тижнями ми спостерігаємо дуже небезпечну тенденцію до збільшення кількості порушень режиму припинення вогню російськими окупаційними військами та кількості вбитих українських захисників", - зазначив Зеленський у заяві.
У вівторок ще двоє військових були розстріляні в боях з проросійськими сепаратистами на сході України, заявила армія країни.
Армія України звинуватила сепаратистів у обстрілах українських позицій з кулеметів та гранатометів.
Перший інцидент стався поблизу міста Авдіївка Донецької області, другий поблизу міста Золоте Луганської області, повідомили AFP у прес-службі української військової операції. Обидва солдати померли від ран у понеділок, заявила влада.
Смерть настає на тлі зростання напруженості та сутичок на передовій, що породжує побоювання ескалації конфлікту.
Зеленський також закликав країни-члени НАТО посилити свою військову присутність у Чорноморському регіоні.
"Така постійна присутність повинна бути потужним стримуючим фактором для Росії, яка продовжує широкомасштабну мілітаризацію регіону і перешкоджає торговому судноплавству", - сказав Зеленський.
"Ми прагнемо реформувати свою армію та оборонний сектор, але самі по собі реформи не можуть зупинити Росію", - сказав Зеленський.
"НАТО - єдиний спосіб закінчити війну на Донбасі. ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО) стане справжнім сигналом для Росії".
Відповідаючи на коментарі Зеленського в НАТО, прес-секретар російського головування Дмитро Пєсков заявив журналістам: "Ми сильно сумніваємось, що це може допомогти Україні вирішити свою внутрішню проблему. З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію".
Україна звинуватила Росію у створенні своїх сил біля східних кордонів України протягом останніх тижнів, а також на Кримському півострові, анексованому Москвою в 2014 році.
Росія стверджує, що пересування військ самостійно не загрожує, і вважає, що Київ відповідає за сутички на передовій.
Однак США, Великобританія та країни НАТО висловили свою підтримку Україні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео