Президент України відвідує зону конфлікту в міру зростання напруженості

Президент України відвідує зону конфлікту в міру зростання напруженості
38055 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України відвідує зону конфлікту на сході своєї країни на тлі загострення напруженості, яка викликала побоювання відновлення широкомасштабних бойових дій.


Щодо останніх новин в зоні бойових дій, українські військові заявили, що за тиждень один солдат загинув, а ще один серйозно поранений під час артилерійського вогню підкріплених Росією повстанців-сепаратистів у неділю, коли на сході країни різко наростали бойові дії.

За повідомленнями про напад, Україна заявляє, що цього року на сході було вбито 27 солдатів, що перевищує половину кількості загиблих за весь 2020 рік. Напади посилилися в останні тижні, і Росія створила війська вздовж українського кордону.

Росія заперечує твердження Заходу про те, що вона направила війська на схід України для допомоги повстанцям, проте чиновники заявляють, що армія може втрутитися, якщо Україна намагатиметься повернути територію силою. Нарощування військ викликало гострі занепокоєння на Заході.

Державний секретар США Ентоні Блінкен попередив у неділю, що "якщо Росія буде діяти необдумано або агресивно, будуть витрати, будуть наслідки".
Зеленський звинуватив Росію в розтягуванні військових сил і провів низку закликів до західних лідерів зібрати підтримку Україні на тлі напруженості.

Росія відхилила претензії, аргументуючи тим, що може розмістити свої війська там, де вважає за потрібне на своїй території, і наголошуючи, що вони нікому не загрожують. Він звинуватив українську владу у спробі подолати напруженість на сході для цілей внутрішньої політики.

У своєму заклику до канцлера Німеччини Ангели Меркель президент Росії Володимир Путін "звернув увагу на провокаційні дії Києва, який навмисно намагався посилити напруженість на лінії контролю", - заявляє Кремль у своєму зачитані заклику.

Українські сили та підтримувані Росією сепаратисти воюють на сході України невдовзі після анексії Москвою Кримського півострова у 2014 році. В результаті конфлікту загинуло понад 14 000 людей, а зусилля щодо переговорів про політичне врегулювання зупинились.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео