Марш у Києві: реакція країн

Марш у Києві: реакція країн
49135 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська влада потурає неонацистам і ультраправим радикалам, які діють безкарно, заявляє МЗС Росії.

Офіс президента України Володимира Зеленського не зумів зупинити марш ультраправих сил у країні, а місцеві неонацисти відчувають повну безкарність влади. Це стверджує МЗС Росії.
Прес-секретар Марія Захарова висловила свої коментарі в четвер після маршу в Києві з нагоди ювілею СС "Галичина", військової дивізії, сформованої у Львові в 1943 році, що складається з українців, відданих Берліну та Адольфу Гітлеру під час Другої світової війни.
"Ця політика офіційного Києва є образою пам'яті не тільки російського та українського народу, але й усіх народів колишнього Радянського Союзу", - сказала Захарова. "Ці солдати віддали своє життя за майбутнє наступних поколінь, включаючи громадян сучасної України".
Окрім критики з боку Москви, Міністерство закордонних справ Ізраїлю також висловило занепокоєння святкуванням підрозділів, які "були причетні до деяких найгірших злочинів, що мали місце під час Голокосту".
"Ми засуджуємо продовження прославлення нацистських співробітників і очікуємо, що український уряд однозначно засудить усі подібні явища і не допустить їх повторення", - написав у Twitter речник міністерства Ліор Хаят.
Захарова також зазначила збільшення частоти неонацистських зібрань в Україні, відзначивши нещодавні походи з факелами в пам'ять про Степана Бандеру, фашистського героя ультраправої Організації українських націоналістів.
"Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах в Україні 2019 року багато виборців, які голосували за нього, очікували, що новий глава держави приборкає націоналістичні сили", - продовжила вона. “На жаль, ці надії не здійснились. Київ продовжує свою політику потурання українським національним радикалам, спотворення історії Великої Вітчизняної війни та прославлення нацистських колаборантів ".
У 2020 році Організація Об’єднаних Націй проголосувала за резолюцію щодо боротьби з просуванням нацистської ідеології, а Україна Зеленського була однією з двох країн, які проголосували проти цього заходу.

Текст закликав держави-члени прийняти законодавство про "ліквідацію всіх форм расової дискримінації" і засуджував "прославлення в будь-якій формі нацистського руху, неонацизму та колишніх членів організації" Ваффен СС ", а також" ревізіонізм щодо Другої світової війни ".

Теги: Марш у Києві: реакція країн

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео