Президент України прямує до окопів, коли Росія масово впроваджує свої війська

Президент України прямує до окопів, коли Росія масово впроваджує свої війська
56608 ПЕРЕГЛЯДІВ

На передових лініях на сході України глибоко до щиколоток у густому чорному мулі президент України Володимир Зеленський крадеться зі своїми військами в єдиному корпусі через бойові траншеї та тунелі, що утворюють напружені лінії фронту на сході його країни.
Це схоже на початок 20 століття, ніж сучасний конфлікт, коли втомлені, нервові солдати стискають рушниці навколо нього, коли вони досягають відкритого ґрунту, скануючи територію на предмет пересування.
Вони знають, що снайпери, яких, напевно, навчали росіяни, кажуть, що українські чиновники шукають шанс на стрільбу. Більш як 20 їх товаришів вже цього року були розстріляні.
Тут моторошно тихо, випадково тріск пострілу вдалині руйнує тишу, тримаючи всіх на межі.
Район поблизу Маріуполя є ризикованим місцем для відвідування президентом країни, але це не заважає Зеленському, який надав безпрецедентний доступ до своєї поїздки на передову, де він наполягає на передових позиціях.
"Якщо я відвідаю військову базу, хлопці на самому фронті почують про це і подумають, що я про них забув", - сказав Зеленський в ексклюзивних коментарях протягом двох днів. "Вони повинні знати, що мають політичну підтримку".
Зеленський, закріплений у камуфльованій плащовій куртці та шоломі, повинен промчатися через відкритий ґрунт зі своїм президентським забезпеченням, щоб дійти до прикриття траншеї.
Коли російські війська нагромаджувались на своєму боці кордону з Україною, США та їх союзники по НАТО заявили про політичну та військову підтримку України. Зеленський закликав їх посилити свою підтримку.
Протягом багатьох років жорстокий конфлікт на сході України між урядовими силами та підтримуваними Росією сепаратистами перебуває у напруженому протистоянні. Великий бій, який з 2014 року коштував тисяч життів, поступився місцем безвихідному тупикові. Після анексії Криму Росією у 2014 році в сусідньому регіоні Донбасу — іншому переважно російськомовному регіоні України — повстанці, що вимагають незалежності від Києва, — почалися бої.
Але на тлі що росте (зростає) напруженості у Сполучених Штатах та їхніх західних союзниках, російські війська знову були помічені в русі через кордон, що викликало занепокоєння, що війна може відновитись.
З'явилося відео з мобільних телефонів про російські броньовані колони, які їхали до українського кордону. Бачили, як танки та артилерійські гармати перевозились залізничним транспортом. Також повідомлялося про накопичення в Криму.
У Москві Кремль заявляє, що переміщення військ відбувається всередині Росії, що є частиною запланованих військових навчань і не становить загрози.
Але на передовій український президент заявив, що вторгнення Росії є цілком реальною можливістю для його країни.
"Звичайно. Ми знаємо це, з 2014 року ми знаємо, що це може бути кожен день", - сказав він.
"Вони готові, але ми готові та тому, що знаходимося на своїй землі та на своїй території", - сказав він.
Генерал-лейтенант Руслан Хомчак, головнокомандувач українськими збройними силами, заявив, що, за оцінками, 50 000 російських військових зараз зібралися через російський кордон і в Криму. Крім того, в районах України, які утримуються повстанцями, є щонайменше 35 000 підтримуваних Росією сепаратистів, сказав він.
Ще до цього нинішнього тривожного нарощування кількості військовослужбовців під командуванням Москви на порозі України, Зеленський закликав США продавати їй зброю, таку як протитанкові ракети Javelin. Зараз ця зброя доставлена, у телефонній розмові з тодішнім президентом Дональдом Трампом.
Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив у неділю, що є "реальні занепокоєння" з приводу дії Росії. У ефірі NBC "Meet the Press" Блінкен сказав: "Питання в тому, чи буде Росія продовжувати діяти агресивно і необдумано? " Якщо це станеться, президент [США] був чітко визначений, будуть витрати, будуть наслідки ".
Повідомляємо у п'ятницю, США розглядають можливість відправлення військових кораблів у Чорне море протягом найближчих кількох тижнів у знак підтримки України.
З повітря, над каламутними траншеями, здавалося б, нескінченна рівнинність східної України вирізняється пошарпаними містечками та що взявся іржею промисловими тулубами заводів радянських часів, що зробили цей зруйнований війною економічний кістяк України.
Військові вертольоти, оглушаючи старі МІ-8, вперше розроблені ще за радянських часів, пофарбовані в неприродно яскравий бойовий камуфляж, літають швидко і низько над сільською місцевістю, щоб уникнути земного вогню. Кожні кілька хвилин вони кидаються вгору до стрибкоподібних дерев або ліній електропередач, а потім швидко знову занурюються назад, у межах футів від ґрунту.
На борту застарілого президентського чоппера, який зберігає певний рівень зношеного комфорту, Зеленський кричить над шумом двигуна про те, що США є "добрим другом" України, але президент Байден "повинен зробити більше", щоб стримати Росію допомогти довести цей конфлікт до кінця.
Більше зброї, більше грошей на боротьбу і, що найважливіше, більше підтримки для вступу до НАТО, західного військового альянсу, де відбувається напад на одного члена Це всі повинні відповісти, пояснив він.
"Якщо вони [США] бачать Україну в НАТО, вони повинні сказати це прямо і зробити це. Не слова", - сказав Зеленський.
Але шанси на це невеликі, на тлі побоювань, що наближення України до членства в НАТО спровокує Москву, можливо, спричинить ширший конфлікт.
На передовій Зеленський провів хвилиною мовчання загиблих.
З НАТО чи без нього, це реальність його країни. Україна воює.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео