Ми повинні діяти швидко, щоб послабити напруженість на сході України

Ми повинні діяти швидко, щоб послабити напруженість на сході України
211675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України заявив, що немає часу втрачати, вирішуючи напруженість на сході країни.

У п'ятницю Володимир Зеленський перебував у Парижі для переговорів з французьким колегою Еммануелем Макроном на тлі занепокоєння накопиченням російських військових на кордоні України та загостренням бойових дій. Канцлер Німеччини Ангела Меркель брала участь у зустрічі практично.

Зеленський зазначив, що конфлікт на сході України, який розпочався сім років тому після анексії Криму Росією, був проблемою не лише Києва.

"Зараз нам потрібно рухатись дуже швидко, вибачте, я розумію, що це наша проблема, але я думаю, що це не тільки наша проблема, але й безпека Європи", - сказав він .

"І вся Європа зрозуміє, що це безпека для всієї Європи, і ми дуже швидко перейдемо від слів до прямих кроків".

Київ та Москва звинуватили один одного у зростанні насильства в східному регіоні України на Донбасі.


У спільній заяві, опублікованій після їх переговорів, три лідери заявили, що "поділяють занепокоєння накопиченням російських військ на кордоні з Україною, а також в незаконно анексованому Криму".


"Вони закликали зменшити кількість підкріплення військ, щоб досягти деескалації ситуації", - додали вони.

Макрон і Меркель підтвердили свою постійну підтримку "незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України", також зазначивши, що вони продовжують "повністю виконувати Мінські угоди", але в заяві не згадується про можливі європейські дії.

В окремій заяві Зеленський також закликав до зустрічі з Макроном, Меркель та російським Володимиром Путіним.

Чотири країни разом утворюють Нормандську четвірку, яка намагається домовитись про припинення конфлікту з 2015 року. Востаннє вони зустрічались у грудні 2019 року.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео