Порошенко хвалиться тим, що держава скоротила постачання російського газу

Порошенко хвалиться тим, що держава скоротила постачання російського газу
106565 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко заявив, що постачання газу на імпорт з Росії скоротилося приблизно в два - два з половиною рази


Президент України Петро Порошенко заявив, що постачання газу на імпорт з Росії скоротилося приблизно в два - два з половиною рази.
«Сьогодні за допомогою зміни в алгоритмі постачань, отримання газу на вигідніших умовах, ми скоротили постачання Російського газу до 37 % усього газу, що імпортувався в Україну і необхідного для постачання населення», - заявив Петро Порошенко.
На початку року Російські ЗМІ обіцяли нам проблеми, які виникнуть взимку в опалювальний сезон і після, пов’язані з недоліком запасів газу, що поставляються на територію України. Проте зниження постачань з Росії не лише не привело до проблем з газопоставками, але і виводить Україну на поступову незалежність від Російського газу.
Нагадаємо, що торішні постачання газу вимірювалися цифрами в 28 мільярдів кубометрів, в той час, як зараз це близько 19 мільярдів. У травні цього року було імпортовано 1,5 мільярда куб.м, що складає половину від торішніх постачань того ж періоду.

Мої відео