ГУ ДПС у Черкаській області: суб’єкт господарювання Уманщини отримав штраф на 125 тисяч гривень

ГУ ДПС у Черкаській області:  суб’єкт господарювання Уманщини отримав штраф на 125 тисяч гривень
370177 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головне управління ДПС у Черкаській області на постійній основі здійснює контроль за дотриманням податкового законодавства та іншого законодавства України суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Так, Управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області проведено фактичну перевірку субєкта господарювання, який здійснює реалізацію товарів продуктової групи.

У ході перевірки встановлено факти порушення вимог щодо форми та змісту розрахункових документів в частині невідображення обов’язкових реквізитів фіскального чека.

За результатами такої перевірки підприємцю нараховано штрафні санкції у розмірі 125 тисяч гривень.

Крім того, на власника складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 1551 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Головне управління ДПС у Черкаській області  вкотре звертає увагу платників, які здійснюють розрахункові операції, на безумовне дотримання вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Мої відео