На Харківщині з’явилися нові будинки для військовослужбовців

На Харківщині з’явилися нові будинки для військовослужбовців
251078 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Харківській області ввели в експлуатацію нові будинки, призначені для військовослужбовців. Два нових житлових об’єкти були створені з ініціативи територіального департаменту Міністерства оборони України.

У військовому містечку міста Чугуєва Харківської області введені в експлуатацію два нових будинки для військовослужбовців. Обидва будинки містять по 40 квартир. Будівлі були зведені за замовленням Центрального територіального УКБ Міноборони.

У відповідному департаменті Харківської області пояснили таку увагу до питання житла військовим. За словами представників Департаменту, обороноздатність країни загалом великою мірою залежить від надання військовим та їхнім родинам сприятливих соціально-побутових умов.

Загалом, за офіційним повідомленням Міністерства оборони, протягом останніх двох років з державного бюджету на забезпечення військових житлом було витрачено понад 1,2 мільярда гривень. Зокрема, повідомляють про побудову нового будинку у Кропивницькому та реконструкцію іншої будівлі. За актуальною інформацією, у 2018 році у черзі на надання житла стоять 47 тисяч військовослужбовців.

Мої відео