На Полтавщині на користь жителя Карлівського району стягнули понад 73 тис. грн заборгованості по зарплаті

На Полтавщині на користь жителя Карлівського району стягнули понад 73 тис. грн заборгованості по зарплаті
28834 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується, на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку, своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості. Тож, стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань у роботі Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

«ДП «Жовтневий спиртовий завод», яке перебуває в судовій процедурі банкрутства, заборгувало на користь одного працівника понад 73 тис. грн заробітної плати. Після проведення виконавчих дій, державні виконавці Карлівського районного відділу ДВС стягнули заборгованість, яка накопичувалася кілька років. Наразі підприємство не має заборгованості перед працівниками», – розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Загалом з початку року на Полтавщині з підприємств-боржників стягнуто понад 6,8 млн грн заборгованості по заробітній платі. 

Найбільшу заборгованість стягнуто з:

1) ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів», на загальну суму понад 3,7 млн грн на користь 616 стягувачів;

2) ПАТ «БУ №9», на загальну суму понад 1 млн грн на користь 61 стягувача;

3) ПрАТ «Пласт», на загальну суму понад 538 тис. грн на користь 7 стягувачів.

 

Мої відео