Майже 350 тисяч грн аліментів стягнули держвиконавці Миколаївщини протягом тижня

Майже 350 тисяч грн аліментів стягнули держвиконавці Миколаївщини протягом тижня
197880 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом останнього літнього тижня нерадиві батьки Миколаївщини виплатили власним дітям майже 350 тисяч аліментів. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«Згадати про батьківські обов’язки допомогли державні виконавці, які мають дієвий інструментарій для впливу на боржників з аліментів, а саме – обмеження у праві керувати авто, виїжджати за кордон, полювати тощо. Крім цього, для тих боржників, що не сплачують аліменти впродовж року – сума аліментів збільшується на 20%, більше 2 років – доведеться заплатити на 30% більше, а ті, хто не платив 3 роки і більше – 50%. Тож, в черговий раз нагадую – виконуйте рішення суду добровільно та вчасно, адже платити все одно доведеться, але в рази більше», - зазначив очільник регіонального управління юстиції.

Відзначимо, що Закон #ЧужихДітейнеБуває передбачає не лише покарання, але й запроваджує комплекс позитивних стимулів для батьків, які дбайливо піклуються про повний і всебічний розвиток своїх дітлахів, серед них – податкова знижка на навчання.

Мої відео