В Одесі відбулася міжнародна конференція, присвячена положенню біженців у світі

В Одесі відбулася міжнародна конференція, присвячена положенню біженців у світі
28523 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник Одеської юстиції Руслан Сауляк взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій положенню біженців, іммігрантів та осіб без громадянства у світі, організованій міжнародним конгресом із захисту прав та свобод громадян «ЩИТ».

Учасники обговорили проблемні питання, які виникають під час документування біженців та висловили свої пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області  у співпраці з партнерськими організаціями ведеться постійна робота по вивченню нагальних потреб зазначеної категорії осіб у правовій сфері.

«При управлінні юстиції діє громадська приймальня з надання юридичної допомоги, де здійснюється прийом та консультування біженців та осіб, які потребують додаткового захисту. У разі виявлення їх потреби в отриманні безоплатної вторинної правової допомоги, здійснюється їх перенаправлення до центрів з надання БВПД та партнерських організацій, що надають таку допомогу», - розповів очільник юстиції Одеської області Руслан Сауляк.

Він також повідомив, що з моменту створення системи безоплатної правової допомоги в Одеському регіоні, а саме з 2015 року, до центрів БВПД за правовою допомогою звернулися 611 осіб з категорії біженців, іммігрантів та осіб без громадянства, 529 з яких - безпосередньо з метою отримання представництва у судах.

Мої відео