Херсонська мати 5 років не платила аліменти власним синам

Херсонська мати 5 років не платила аліменти власним синам
28559 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Частіше ми стикаємось з тим, що гроші власним дітям не виплачують батьки. Проте на Херсонщині є і горе-матері, які мають сплачувати аліменти власним синам і донькам. Таких на Херсонщині 713.
Одна з них мешкає у Херсоні та з 2014 року мала третину всіх своїх доходів перераховувати двом синам, які за рішенням суду мешкають з батьком у Миколаївській області. Проте діти не отримали жодної копійки.
Державні виконавці Дніпровського району Херсона обмежили 39-річну жінку у праві виїзду за кордон, керуванні авто та користуванні зброєю. Проте про власних дітей мати згадала лише тоді, коли гроші за користування її земельним паєм орендар сплатив не їй. А, після листа державних виконавців, сплатив в рахунок погашення боргу по аліментам її синам.
Лише після цього жінка повністю погасила борг. А це 47 тисяч гривень. Старшому її сину вже 21 рік, а молодшому 17. Тому мати ще має сплачувати аліменти одній дитині.
- Станом на 4 вересня 2019 року державні виконавці Херсонщини стягнули більше 126 мільйонів гривень аліментів на користь 12 000 дітей, з яких завдяки дії Закону 
#ЧужихДітейНеБуває – більше 60 мільйонів. Окрім цього 6 189 осіб внесено до реєстру боржників зі сплати аліментів. Винесено постанови про обмеження боржників у праві:

·        виїзду за кордон по 5 105 особам;

·        керування автомобілем по 5 092 особам;

·        полювання та користування зброєю по 5 102 особам.

З початку дії Закону #ЧужихДітейНеБуває (лютий 2018 р.) 80 боржників відпрацювали на суспільно корисних роботах, чим заробили власним дітям майже 212 тисяч гривень. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео