Майже 2 мільйони гривень штрафу сплатили боржники з аліментів Миколаївщини

Майже 2 мільйони гривень штрафу сплатили боржники з аліментів Миколаївщини
141098 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже 2 мільйони гривень штрафу сплатили боржники з аліментів Миколаївщини протягом 8 місяців 2019 року. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у миколаївській області Роман Возняк.

За його словами, кошти отримані у вигляді штрафів є власністю дитини і спрямовані на їхні рахунки. «Фактично це є своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання аліментів. Тож, шановні батьки, будьте відповідальні по відношенню до своєї дитини! Сплачуйте аліменти вчасно, адже платити все одно доведеться, але вже значно більше», - відзначив очільник регіонального управління юстиції.

Зауважимо, що розмір штрафу залежить від строку заборгованості, тобто чим довше боржник нехтує своїми батьківськими обов’язками, тим більше за підсумком доведеться платити. Якщо борг перевищує суму платежів за 12 місяців, то неплатник сплачує додаткові 20 % від суми боргу. Якщо ж розмір боргу перевищує  суму платежів за 2 роки, то розмір штрафу вже становить 30%. А ті батьки, які мають заборгованість 3 чи більше роки, додатково сплачують на користь дитини 50 % від нарахованого боргу.

Мої відео