Правовий фест та мандрівка країною прав! – миколаївську молодь навчали захищати власні права не порушуючи прав інших

Правовий фест та мандрівка країною прав! – миколаївську молодь навчали захищати власні права не порушуючи прав інших
225579 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реалізувати власні права потрібно не порушуючи прав інших – це стало ключовою тезою правоосвітніх заходів організованих цього тижня командою Миколаївської юстиції спільно з працівниками поліції та системи безоплатної правової допомоги. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

За словами начальника обласного управління юстиції Романа Возняка, ці заходи в Миколаєві розпочинають Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

«Вже наступного тижня стартує Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. В Миколаєві розпочинаємо трохи раніше, маємо особливий привід – 230-ий ювілей міста. День народження - це чудова нагода для змін та розвитку, а коли ювілей у цілого міста, то це можливість розпочати новий етап життя для всієї громади - наприклад, зробити наше місто зоною вільною від булінгу!», - відзначив очільник регіонального управління юстиції.

Так, учні Миколаївської школи №26 взяли участь у фестивалі «Знаю! Дію! Захищаю!», а ось маленькі відвідувачі Дитячого містечка «Казка» вирушили у «Мандрівка країною прав». Для дітей підготували чимало цікавого, в ігровій формі підлітки визначали права людини, поняття та ознаки булінгу, а найменші взяли участь в майстер-класах та конкурсі малюнків. Звісно, захоплення малечі викликала можливість заглянути до автівки патрульної поліції та приміряти справжнє спорядження поліцейського.

Зауважимо, що вже з понеділка стартує Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, в рамках якого в навчальних закладах регіону відбудеться низка правоосвітніх заходів як зі школярами, так і з їхніми батьками та педагогами.

Мої відео