КАЗКОВІ ВЕСІЛЛЯ ВІД ХЕРСОНСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ

КАЗКОВІ ВЕСІЛЛЯ ВІД ХЕРСОНСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ
84863 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області долучились до святкування 241-річчя Херсона. І підготувала гостям і мешканцям міста незвичний подарунок.

Головний подарунок на будь-яке свято це гарні емоції. Саме їх і дарувала Херсонська юстиція. 

Кожен бажаючий міг зіграти справжнє казкове весілля! І вони не лишили нікого байдужими. Малеча змогла побачити та трошки попрацювати державними реєстраторами та провести церемонії для власних батьків. Деякі хлопчики та дівчатка захотіли відчути себе справжніми нареченими. А деякі пари просто вирішили святково оновити обітниці і ще раз зізнатись один одному у коханні. Що й казати – навіть персонажі мультиків захотіли стати частиною яскравої церемонії! 

Усі пари отримували на згадку сувенірні свідоцтва про шлюб.

Окрім цього, дітлахи разом з Юстимчиком і Юстинкою вивчали власні права за допомогою правових розмальовок. Більш старші дітлахи дізнавались про таке явище як булінг та як з ним боротись.

Дорослі гості отримували правові консультації, знайомились із правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та дізнавались про інші проекти Міністерства юстиції. Бабусь та дідусів особливо зацікавила ініціатива «Муніципальна няня». А молоді татусі та матусі цікавились особливостями виїзду з дитиною за кордон на відпочинок чи навчання.

– Такі заходи дуже потрібні нашим маленьким громадянам, бо допомагають побачити роботу різних спеціалістів. І не просто побачити, а ще й спробувати. Свято не привід забувати і про власні права та різні корисні ініціативи Міністерства юстиції. У будні та свята – Херсонська юстиція завжди стоїть на захисті ваших прав! – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

 

Мої відео