Булінг – це не жарти, а серйозне правопорушення, за яке агресор нестиме відповідальність!

Булінг – це не жарти, а серйозне правопорушення, за яке агресор нестиме відповідальність!
58066 ПЕРЕГЛЯДІВ

Булінг – це не жарти, а серйозне правопорушення, за яке агресор нестиме відповідальність! – це стало ключовою тезою під час занять в загальноосвітньої школи-інтернату №4, що відбулися в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу.
Протягом уроків заступник начальника відділу з питань нотаріату Лілія Бєлік спільно з представником Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги Олексієм Костенком розповіли дітям що таке булінг, в яких видах він може проявлятися, а також зауважили на відповідальності за цькування.
Нагадаємо, що 18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», яким закріплено відповідальність за вчинення булінгу.
• Булінг (цькування) неповнолітньої чи малолітньої особи - штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.
• Такі діяння, вчинені повторно протягом року після або групою осіб - штраф від 1700 до 3400 грн або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
• Якщо булінг (цькування) вчинить дитина до 16 років – відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосований штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
• Якщо керівник закладу освіти не повідомить органи Національної поліції України про відомі йому випадки цькування серед учнів, до нього буде застосоване покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або виправних робіт до одного місяця з відрахуванням до 20 % заробітку.

Мої відео