Миколаївським школярам розповіли про протидію кібербулінгу

Миколаївським школярам розповіли про протидію кібербулінгу
254796 ПЕРЕГЛЯДІВ

Близько третини українських підлітків ставали жертвами цькування в Інтернеті – про це свідчать результати опитування Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Саме тому працівники Миколаївської юстиції під час занять зі школярами окрему увагу приділяють темі кібербулінгу. Це відносно новий вид цькування у школах та серед дітей. У цьому випадку «зброєю» булера є соціальні мережі та інтернет-простір. Пам'ятайте! За кібербулінг також передбачена відповідальність!
Відзначимо, проблема кібербулінг загострюється через часту необізнаність батьками, вчителями та іншими дорослими щодо всіх цифрових гаджетів та програм, якими користуються їхні діти.
Розпізнати кібербулінг, якщо з ним зіштовхнулася ваша дитина, можна за наступними ознаками:
збільшення (або зменшення) часу, яке дитина проводить онлайн;
дитина демонструє надто бурхливі емоції на запитання щодо її віртуального життя;
часто приховує екран гаджету або сам гаджет, коли інші поруч, і уникає обговорення того, що саме вона з ним робить, для чого використовує;
дитина видаляє старі акаунти в соціальних мережах, або створює нові;
починає уникати соціальних активностей або ситуацій навіть тих, які полюбляла раніше; стає пригніченою та депресивною без видимих на те причин.
Якщо ви помітили за своєю дитиною щось із вищезгаданого, необхідно почати більш уважно стежити за її поведінкою, та за появи більш явних ознак кібербулінгу, вживати конкретних заходів, щоб зупинити знущання.
Щоб якнайшвидше розпізнати цькування та вчасно його зупинити необхідно робити наступні кроки:
будьте уважними – спостерігайте за настроєм чи поведінкою дитини та, зауваживши зміни, спробуйте дізнатися, що могло стати їхньою причиною;
говоріть з дитиною – якщо ви зрозуміли, що ваша дитина – жертва кібербулінгу, спробуйте дізнатись у неї, що відбувається, як це розпочалося та хто бере в цьому участь;
задокументовуйте події – ведіть записи про те, що і де відбувається. Якщо можливо, зберігайте скріншоти публікацій чи повідомлень, які несуть шкоду вашій дитині. Булінг – це повторювана поведінка, тому записи допомагають відстежувати події;
не мовчіть про це – якщо однокласник вашої дитини займається кібербулінгом, повідомте про це класного керівника та директора. Ви також можете зв’язатись зі службою технічної підтримки соціальних мереж або інших додатків та поскаржитись про образливий зміст дописів та видалити їх. Якщо залучення школи до розв'язання проблеми не допомагає або дитина починає отримувати погрози фізичного насильства, повідомте про це в поліцію.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео