Керівник юстиції Одещини взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми

Керівник юстиції Одещини взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми
85822 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк взяв участь в засіданні круглого столу, присвяченому темі ідентифікації та забезпеченню допомоги постраждалим від торгівлі людьми, дітям без супроводу, особам з дітьми, які перебувають в кризовій ситуації, і особам без громадянства.

 Захід відбувся в Одеській обласній державній адміністрації за ініціативи ГО «Верітас» у партнерстві з представництвами Міжнародної організації з міграції в Україні та Молдові.

Учасники обговорили наступне:

- актуальні питання попередження торгівлі людьми;

- стратегія виявлення, ідентифікації і повернення громадян Молдови у відповідності зі змінами ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»;

- ключові аспекти ідентифікації та документування осіб без громадянства, виявлених у складних життєвих обставинах: з’ясування особи, документування, легалізація;

- розробка спільного плану транснаціональної взаємодії з Процедури ідентифікації та забезпечення захисту і допомоги постраждалим від торгівлі людьми, дітям без супроводу, особам з дітьми, які знаходяться у кризовій ситуації і особам без громадянства.

Зазначимо, що міжнародне співробітництво України та Республіки Молдова з питання надання правової допомоги врегульовано Конвенцією про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22 січня 1993 року та Договором між Україною і Республікою Молдова про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах, підписаним 13 грудня 1993 року.

Відповідно до Конвенції відділами ДРАЦС ГТУЮ в Одеській області протягом першого півріччя 2019 року  направлено 106 клопотань про надання правової допомоги та 44 звернення громадян щодо витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану з Республіки Молдова та виконано 154 клопотання про надання правової допомоги та 15 звернень громадян щодо витребування документів про державну реєстрації актів цивільного стану із України до Республіки Молдова.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео