Вітаємо з Днем соборності України!

Вітаємо з Днем соборності України!
23277 ПЕРЕГЛЯДІВ
Сьогодні, 22 січня, уся країна відзначає День соборності України.  Практично у кожному місті тисячі людей вийшли на вулиці та, взявшись за руки, утворили живий ланцюг єдності. Рівно 101 рік тому на Майдані у м. Києві відбулось об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в одну величну державу, яка у подальшому отримала назву – Україна.
 
 
           
 
 
З нагоди святкування річниці цієї визначної історичної події керівництво обласної та місцевих прокуратур взяли участь у вшануванні пам’яті та урочистому покладенні квітів до пам’ятника видатному борцю за незалежність України Тарасу Шевченку.
            
 
«День соборності символізує об’єднання українських  земель і це для нас, як ніколи, дуже важливе питання. Адже понад 5 років триває війна, землі, що століття тому об’єднались - наразі розділені. Для нас, донеччан, поняття єдності та неподільності країни набули нового розуміння. Впевнений, що тільки об’єднавши погляди та зусилля, ми можемо побудувати дійсно успішну, духовно багату та мирну державу», - зазначив прокурор Донецької області Євген Білоусов.
 
          
Мої відео