Кирило Міненко: за статистикою в День Святого Валентина офіційно створюється на чверть більше сімей, ніж у звичайні дні

Кирило Міненко: за статистикою в День Святого Валентина офіційно створюється на чверть більше сімей, ніж у звичайні дні
28838 ПЕРЕГЛЯДІВ

У центральній юстиції 14 лютого зареєстрували 333 шлюби: у місті Києві - 171 шлюб, у Київській області - 106, у Черкаській – 56. У день всіх закоханих по всій Україні стартувала акція «Кохання поза часом» молодята мали нагоду подати заяву до ДРАЦСу з 8:00 до опівночі.

Також у день звернення мали нагоду зареєструвати шлюб ті, хто скористався послугою «Шлюб за добу» . А саме 42 пари з міста Києва, 6 пар з Київщини та 12 пар з Черкащини.

 «У цей день святкова реєстрація шлюбу проводилась для  пар, яким вже призначено державну реєстрацію на 14 лютого або для тих, хто обрав послугу «Шлюб за добу». Однак, пари, які чекають народження малечі або вже мають спільну дитину змогли також без попередньої заяви та за наявності відповідних документів, що підтверджують підставу для скорочення терміну очікування», - розповідає очільник Центрального управління Мін’юсту Кирило Міненко.

Останні заяви про реєстрацію шлюбу було прийнято: у Києві о 20:40, Черкаській області - о 22:11, а у Київській області - о 23:00.

Також закохані пари мали змогу подати заяву про державну реєстрацію шлюбу в атмосфері свята кохання або відзначити ювілей весілля.

Нагадаємо, що  на День святого Валентина у 2019 році у Києві шлюб зареєструвало 211 пар. Загалом по Україні найбільша кількість реєстрацій шлюбів у День закоханих припадає на 2015 рік, коли було зареєстровано 3258 шлюбів.

Теги: #центральнаюстиція #Київ #Черкаси,#Коханняпозачасом

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео