Майже 180 тисяч гривень компенсації жертві ДТП допоміг отримати адвокат системи БПД

Майже 180 тисяч гривень компенсації жертві ДТП допоміг отримати адвокат системи БПД
18235 ПЕРЕГЛЯДІВ

Близько 80 тисяч гривень матеріальної та 100 тисяч моральної шкоди, завданих внаслідок ДТП отримала мешканка Миколаєва. Допоміг в цьому адвокат Геннадій Константиновський, який діяв за дорученням системи БПД Миколаївщини. Про це повідомили в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївської області.

Під час спілкування з клієнткою адвокат з’ясував, що жінка стала жертвою дорожньо-транспортної пригоди, в результаті чого отримала тілесні ушкодження. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, в якій клієнтку було визнано потерпілою. Зауважимо, що клієнтка перенесла декілька операцій, після чого знаходилася на амбулаторному лікуванні. На теперішній час вона проходить курс реабілітації. Всі вищевикладені факти підтверджуються історією хвороби, висновками судово-медичної  експертизи. Таким чином жінка витратила значні кошти на придбання ліків,  лікарських засобів та  матеріалів медичного призначення. Загальні  витрати на лікування становлять 85085 грн., частину суми, а саме 11500 гривень, було компенсовано обвинуваченим. Крім матеріальної, клієнтці було завдано ще й моральну шкоду. Зокрема,  негативні зміни в житті клієнтки позначилися на її психоемоційному стані, вона змушена постійно звертатися  за допомогою до близьких та родичів, у зв’язку з чим вона почуває себе джерелом клопоту для родини. Після ДТП постійно відчуває страх  під час переходу проїжджої частини, а  також постійно відчуває трудову неповноцінність, тривогу з приводу майбутнього. На ці факти вказав адвокат у позовній заяві, яку подав до Ленінського районного суду про відшкодування  73585 грн  матеріальної та моральної шкоди - розміром 300 тисяч грн.

За результатом розгляду справи суд постановив задовольнити позов щодо відшкодування матеріальної шкоди в повному обсязі, стосовно відшкодування моральної шкоди - задовольнити позов частково та призначив відшкодувати грошову суму розміром 100 тисяч грн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео