Новини України: ОБСЄ: кількість порушень умов припинення вогню найбільша у районі Донецького аеропор

Новини України: ОБСЄ: кількість порушень умов припинення вогню найбільша у районі Донецького аеропор
26612 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомляє, що близько 80% випадків порушень умов режиму припинення вогню відбувається у районі Донецького аеропорту. Таку інформацію оприлюднює прес-служба організації у повідомленні 9 січня.


Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повідомляє, що близько 80% випадків порушень умов режиму припинення вогню відбувається у районі Донецького аеропорту. Таку інформацію оприлюднює прес-служба організації у повідомленні 9 січня.
У повідомленні зазначається про проведену восьмого січня чергової зустрічі у спільному центрі контролю та координації щодо припинення вогню у Дебальцевому. Представником Генштабу ЗСУ генерал-майором Олександром Розмазніном та представником збройних сил РФ генерал-майором Олександром Вязніковим було повідомлено про ускладнення ситуації за останні 24 години у регіонах підконтрольних бойовикам «ДНР». Саме за цей час було порушено режим тиші 66 разів. 37 порушень зафіксовані на території підконтрольній бойовиками, 29 – на українській території.
«80% випадків зафіксовано в Донецькому аеропорту або навколо нього. Решта порушень була в підконтрольному українській владі Дебальцевому або на територіях, які знаходяться під контролем «ЛНР», - зазначено у повідомленні.
Розмазнін зазначає, що наступний етап погодження режиму припинення вогню згідно Мінських домовленостей пройде 15 січня в Астані. Згідно інформаційного зведення ОБСЄ, український генерал-майор погоджується на спільне патрулювання, яке буде узгоджене на політичному рівні. Також, Розмазнін повідомив, що наразі йде обговорення з представниками «ЛНР» щодо відведення важкого озброєння.
У місії ОБСЄ повідомляють, що у ході зустрічі представник «ЛНР» заявив, що лідери бойовиків погодяться працювати над другою фазою імплементації Мінських угод.
Нагадаємо, що 7 січня були неодноразові порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків.
Раніше секретарем РНБО Олександром Турчиновим повідомлялося про неможливість проведення спільного патрулювання з російськими військовими. Як він заявив, на території України мають право патрулювати лише громадяни України.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео