В Миколаєві розповіли як діяти, якщо зникла дитина

В Миколаєві розповіли як діяти, якщо зникла дитина
25370 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чому зникають діти? Куди звертатися по допомогу? Як мінімізувати ризики? Про це йшлося під час вебінару, що транслювався на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області. Серед спікерів - начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Ганна Гоголева та старший інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області Наталія Бойко.

 

Як повідомили під час прямого ефіру, протягом перших п’яти місяців 2020 року до територіальних органів поліції Миколаївської області надійшло 148 повідомлень, пов’язаних зі зникненням 155 дітей. Це означає, що в середньому в день на території регіону зникає одна дитина. І хоча більшість з них розшукується досить швидко, протягом першої доби знайшли 145 дітей, статистика не радує. Отже, якщо виникає підозра, що дитина зникла, необхідно не зволікаючи звертатися до поліції за номером 102, адже кожна година затримки може мати непоправні наслідки. При цьому потрібно надати поліцейським максимальну кількість інформації про дитину та обставини її зникнення.

 

Відомий факт - проблему легше попередити, ніж потім боротися над її вирішенням. Відтак, фахівці надали не лише практичні поради батькам, як діяти у випадку зникнення дитини, але як й мінімізувати ризики таких випадків. За словами спікерів, найкращою профілактикою втеч є піклування та довірливі стосунки між батьками і дітьми. Дуже важливо підтримувати дитину, дати їй зрозуміти, що ви їй довіряєте. Адже надмірний контроль викликає у дітей супротив і може мати зворотній ефект. До прикладу, якщо дитина побачить, що мама читає її повідомлення, це може викликати сплеск емоцій і навпаки не попередити, а спричинити втечу.

 

Якщо Вас зацікавила тема, але Ви пропустили прямий ефір, то запис вебінару доступний на Facebook-сторінці Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області за посиланням https://bit.ly/2UbrXYu.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео