В Миколаєві розповіли як дитині захистити свої права

В Миколаєві розповіли як дитині захистити свої права
26923 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чому важливо знати свої права та вміти їх відстоювати? Як дитині захистити свої права та куди звертатися по допомогу? Відповідь на ці та інші питання надали під час вебінару, що транслювався на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Як відзначила директорка Регіонального центру Наталія Гнатуша, кожна дитина має право на повний спектр правових послуг – від консультацій до представництва в суді. Отримати таку допомогу можна звернувшись до правників системи безоплатної правової допомоги.

«На рахунку команди системи БПД Миколаївщини не один десяток успішних справ, в яких вони відстояли права дітей у тій чи іншій сфері. В деяких випадках дітей доводилося захищати від їх власних батьків. Подібний випадок був в практиці юристів Южноукраїнського бюро правової допомоги, до яких звернулася літня жінка, що разом з онуками потерпала від фізичного та психологічного насильства з боку своєї доньки. Мати дітей була позбавлена батьківських прав, але жила разом з дітьми та їхньою бабусею. Були випадки, коли кривдниця навіть крала їжу та речі, що належали дітям. Юристка системи БПД склала заяву до суду про видачу обмежувального припису відносно кривдниці. Результат – суд заборонив кривдниці наближатись до матері та дітей менше ніж за 300 метрів», – зазначила Н. Гнатуша.

Окрім цього, під час вебінару звернули увагу на діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в напрямі захисту прав дітей. Зокрема, регіональна представниця Уповноваженого у Миколаївській області Світлана Одінцова відзначила, що серед ключових завдань – моніторинг  дотримання прав та свобод дитини, в тому числі в об’єднаних територіальних громадах. За результатом таких моніторингів, представники Уповноваженого формують звіти до органів влади та надають рекомендації для усунення порушень.

«Питання захисту прав дітей – це надзвичайно важливий напрям, якому приділяється особлива увага, адже діти, не завжди можуть захистити себе самостійно, тож потребують допомоги батьків, законних представників або держави», – зауважила С. Одінцова.

Нагадаємо, що отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна:

– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103

– у месенджері Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat

– у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html

– у приватному чаті системи БПД у Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html

– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/ )

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео