Не сплатив аліменти - забудь про подорожі та авто

25044 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початку року державні виконавці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) стягнули понад 265 млн. грн виплат на користь українських дітей :

94 555 733 млн. грн у місті Києві,  

104 615 343 млн. грн – у Київській області,

65 936 044 млн. грн – на Черкащині.

 Це стало можливим у тому числі завдяки застосуванню до боржника встановлених законодавством обмежувальних заходів.

 «Внесення боржника до Єдиного реєстру боржників – дієвий обмежувальний захід, що сприяє швидшому погашенню заборгованості по аліментних виплатах. У випадку наявності тримісячної заборгованості зі сплати аліментів інформація про боржника вноситься до Єдиного реєстру боржників: https://erb.minjust.gov.ua/. Така «публічність», у свою чергу, стає не лише перешкодою для горе-батьків у реалізації їхніх прав, але і стимулом для виконання обов’язку щодо належного забезпечення дитини. Так, відповідно до закону, нотаріуси та будь-які інші державні  реєстратори перед здійсненням будь-якої угоди з відчуження  майна зобов’язані перевірити інформацію з Єдиного реєстру боржників. Звичайно, такі обмеження для боржника стосуються лише операцій з відчуження майна», – прокоментував керівник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві Михайло Сувало.

 Окрім цього, існують інші обмеження: у правах виїзду за кордон, користування зброєю, керування транспортними засобами та полювання. Вони накладаються за наявності заборгованості понад чотири місяці, а для важкохворої дитини – понад три місяці.

 Не слід забувати і про жорсткіші міри, які можуть бути застосовані до несумлінних батьків: адміністративна відповідальність (громадські роботи від 120 до 360 годин); кримінальна відповідальність (громадські роботи від 80 до 120 годин, арешт на строк до трьох місяців, обмеження волі на строк до двох років).

 Тож, перед здійсненням будь-якої операції, пов’язаної з оформленням транспортного засобу, у тому числі працівники Регіональних сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ України перевіряють наявність водія в Єдиному реєстрі боржників. У разі виявлення громадянина у списку йому буде відмовлено у здійсненні операцій.

 

Теги: Міністерство юстиції України, центральна юстиція, діти, аліменти, штраф, борги

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео