Новини України: Почалася евакуація людей з обстріляної частини Маріуполя і частково не працює металу

Новини України: Почалася евакуація людей з обстріляної частини Маріуполя і частково не працює металу
238220 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жителі східної частини міста будуть переміщені в інші міста, на яких тепер безбечно.


Жителі східної частини міста будуть переміщені в інші міста, на яких тепер безбечно. Про це 24 січня 2015 року в ході засідання штабу повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Судячи з його промови, в першу чергу евакуація торкнеться саме дітей.
«На даний момент в посиленому режимі проводять транспортування та розміщення дітей у школах та дитячих садках на західну частину Маріуполя. Сім’ї вирішили переїхати тому, що у східній частині міста зараз немає ні води, ні електроенергії», - повідомив Арсеній Яценюк.
Також відомо, що через обстріл збройними формуваннями Маріуполя, який діяв незаконно, величезний металургійний комбінат Маріуполя «Азовсталь» призупинив свою роботу.
Як повідомив на сторінці в соціальній мережі «Facebook» генеральний директор заводу Енвер Цкітішвілі, в результаті обстрілу була пошкоджена підстанція, яка забезпечувала електроенергією насосну компанії «Вода Донбасу», в результаті чого відбулося припинення подачі води на металургійний комбінат.
«Зупинені також два котла пароелектроповітряної станції, теплоелектроцентралі та дві доменні печі. На даний момент ремонтні бригади компанії, що має назву "Вода Донбасу" активно проводять відновлювальні роботи », - зазначив Енвер Цкітішвілі.
Він додав, що керівництво підприємства вживає всі можливі заходи для найскорішого відновлення роботи.
Як повідомлялося раніше, в суботу ранком бойовики із градів обстріляли Маріуполь в Донецькій області. За повідомленням, яке розміщене на сайті прес-центру антитерористичної операції, цей терор стався рівно о 09:25 24 січня 2015 року. Незаконні збройні формування використовували при обстрілі системи залпового вогню. По попереднім даним, атакували Маріуполь три установки. Також вияснилося, що кожна з яких випустила по одному боєкомплекту снарядів по житловому кварталу. В результаті обстрілу, по останнім даним, загинуло 16 людей, а 83 чоловіка отримали травми різної степені важкості.
Також в обід незаконні збройні формування провели ще один обстріл по Маріуполю.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео