«Будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі розпочнеться цього року», — міністр інфраструктури

«Будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі розпочнеться цього року», — міністр інфраструктури
8009 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кошти, передбачені Держбюджетом на будівництво аеропорту у Дніпрі, ніхто не забирає. А інформація від міського голови Бориса Філатова про начебто скасування фінансування — ніщо інше як фейк. Про це йдеться на сторінці міністра інфраструктури Владислава Криклія у соцмережі

Він додав, що в Державному бюджеті на 2020 рік передбачено 100 млн грн на проєктування та модернізацію аеропорту. Крім цього, за рахунок коштів 2019 року спрямовано ще 200 млн грн для реалізації проєкту.

«А тепер правдива інформація. Цього року вже розпочнеться будівництво міжнародного аеропорту у Дніпрі. У державному бюджеті на 2020 рік передбачено 100 млн грн на проєктування та модернізацію аеропорту. Інформація, що їх забрали – фейк, – повідомив міністр. – Крім цього, за рахунок коштів 2019 року спрямовано ще 200 млн грн для реалізації проєкту. Тобто разом 300 млн грн і проект будівництва стартує вже в цьому році».

Ще раніше голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник на заяву очільника Дніпра повідомив наступне.

«Наразі йде фаза проектування, за підрахунками проект має бути готовим не пізніше осені цього року. Потім одразу розпочнеться будівництво. 5 днів тому область передала в оренду землю під будівництво терміналу нового аеропорту — 6 ділянок площею 7,6 га, — зазначив Олійник. — Сама ж злітно-посадкова смуга Міжнародного аеропорту на Дніпропетровщині буде довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами. Мер Дніпра, який так багато міських грошей витрачає на свій піар, не має ніякого відношення ні до проектування, ні до фінансування аеропорту. Тільки дивний піар. Не треба звертати на це увагу».

Теги: аеропорт,Владислав Криклій, Дніпро,Борис Філатов,Святослав Олійник,бюджетні кошти,держбюджет
Мої відео