У Дніпрі затримали банду, яка шантажем та насильством збирала «данину» з підприємців

У Дніпрі затримали банду, яка шантажем та насильством збирала «данину» з підприємців
7472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі затримано п`ять активних учасників угруповання на чолі з ватажком, ще двом повідомлено про підозру. Силовики задокументували факти вимагань на сотні тисяч доларів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Довгий час тримати у страху підприємців та тероризувати мешканців не тільки Дніпропетровщини, а й сусідніх регіонів вдавалося банді злочинців, які заробляли на вибиванні грошей у бізнесменів. Вже встановлені факти вимагань у представників різного малого бізнесу. Наприклад, підприємця ІТ-сфери зловмисники змушували передати у їхню власність розроблене ним програмне забезпечення. А коли той відмовився — почали вимагати «за неслухняність» ще й 180 тисяч доларів США.

Від власника станції технічного обслуговування автомобілів та представника тенісного клубу вимагали просто щомісячну данину, як у 90-ті. В обмін на сплачені гроші «гарантували» не втручатись у підприємницьку діяльність бізнесменів та не загрожувати їхній особистій безпеці. А небезпека дійсно була, адже у разі несплати «данини» бандити застосовували до своїх жертв психологічний тиск, погрожували насильством та фізичною розправою.

«Задокументовано факти вимагання з громадян сотень тисяч американських доларів, — повідомляють у відомстві. —Також бандити здійснювали розбійні напади та інші тяжкі злочини, які загрожували життю і здоров’ю людей».

Наразі затриманы голова та 4 активні учасники банди, ще двом вручена підозра, вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.
За розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, злочинцям загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Теги: банда ,вимагали гроші,шантаж,підприємці, Дніпропетровщина,затримали,СБУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео