Понтонну переправу під Нікополем відкрили після «реставрації»

Понтонну переправу під Нікополем відкрили після «реставрації»
70118 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ремонтні роботи та перевірка складових тривали 10 днів. Зараз рух по понтонній переправі поруч із зруйнованим Олексіївським мостом відновлений. Відео оприлюднено громадською організацією «Прихист».

14 липня фахівці військової частини А3955 перекрили рух через тимчасову мостову переправу для її технічного обслуговування. Спочатку планували впоратися до 21 липня, потім змінили строк до 24 липня.

Необхідність у ремонті виникла через те, що замінник мосту не витримував навантажень. У військовій частині А3955, яка займалась монтуванням та обслуговуванням понтонно-мостової переправи у селі Олексіївка, на початку липня констатували: з 1 червня по ній було здійснено більше 75 тисяч пропусків автомобільної техніки, зокрема важковагової. І це дуже багато для переправи, яка зазвичай використовується для тимчасового руху гусеничної військової техніки.

24 липня рух було відновлено, але ж водії та місцеві мешканці хвилюються, коли ж буде відновлений Олесіївський міст? У Службі автомобільних доріг Дніпропетровської області на це повідомляють, що наразі розробляється проєктно-кошторисна документація, після чого Службою буде проведена тендерна процедура в системі Prozorro для визначення підрядника. Тож, понтонна переправа, вочевидь, ще знадобиться.

Теги: понтонна переправа,Олексіївський міст,перекриття руху,відновлення
Мої відео