На Дніпропетровщині 81 хворий на коронавірус має ускладнення — пневмонію

На Дніпропетровщині 81 хворий на коронавірус має ускладнення — пневмонію
35086 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі в обласних госпітальних базах лікуються 94 особи, які мають лабораторно підтверджений діагноз COVID-19. Найбільше хворих з діагнозом COVID-19 знаходяться у лікарні № 21 м. Дніпро – 30 осіб, два пацієнти — у реанімації. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

У міській лікарні №16 лікують 17 пацієнтів, шестеро з них у важкому стані, один – на апараті ШВЛ. 25 осіб отримують допомогу у стаціонарі інфекційної лікарні Кривого Рогу. Серед них у надзвичайно важкому стані 36-річна жінка, яка має хронічне захворювання нирок. Наразі вирішується питання щодо її госпіталізації до обласної клінічної лікарні імені Мечникова. У самій лікарні Мечникова зараз знаходяться 8 хворих на COVID-19, серед яких троє – у важкому стані.

Загалом у 81 пацієнта коронавірус спричинив ускладнення — пневмонію.

Голова департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк закликав мешканців регіону не ігнорувати карантинні норми, оскільки загроза епідемії не подолана.

«Аби захистити ваше здоров‘я, усі служби області діють за відпрацьованим алгоритмом, який ми розробили навесні. Але ця робота не може бути максимально плідною, якщо самі жителі нехтують правилами безпеки!» — наголосив посадовець.

Нагадаємо, за останню добу на Дніпропетровщині зареєстровано ще 4 нових випадків коронавірусу. 

Теги: коронавірус,ускладнення, Дніпропетровщина,пневмонія
Мої відео